• Ten komentarz nie jest opublikowany.
  sukcesy · 3 lat temu
  A może dlatego Tempo dostało 10 tys. więcej, bo jest to docenienie dobrych wyników w klasie okręgowej i pobicie przez ostatnie 2 lata prawie wszystkich rekordowych wyników drużyn reprezentujących Gminę Nowy Żmigród w najwyższej klasie rozgrywkowej okręgu krośnieńskiego. Czy to jednak nie dlatego?
  • Ten komentarz nie jest opublikowany.
   nowy dwór · 3 lat temu
   Dostajecie najwięcej i jeszcze dodatkowo 10 tysięcy? Za rok wojt wam da 20 tysięcy więcej czy 30?
   • Ten komentarz nie jest opublikowany.
    sukcesy · 3 lat temu
    To logiczne, że w im wyższej klasie rozgrywkowej gra drużyna tym wyższe dostaje dotacje, gdyż koszty grania w okręgówce są bez porównania wyższe niż w B klasie. Niestety w ubiegłym roku u nas się to do końca nie sprawdziło. Gdyż Tempo wcale nie dostało najwięcej w rundzie jesiennej w przeliczeniu na jeden mecz (dla wtajemniczonych dotację rozlicza się w dwóch półroczach). I tak oto na rundę jesienną Tempo miało 22 tys., Łężyny 18,5 tys., Nowy Dwór 9,75 tys. Przyjmując koszty drużyn juniorskich na około 3 tys. zostaje na seniorów: Tempo 19 tys., Łężyny 15,5 tys. oraz Nowy Dwór 9,75 tys. Co w przeliczeniu na jeden mecz rundy jesiennej daje: Tempo 1000 zł/mecz, Łężyny 1107 zl/mecz, 1083 zł/mecz. Z tego wynika, że to twój klub grający w B klasie! dysponował większą ilością pieniędzy na jeden mecz niż Tempo grające w okręgówce. Nie muszę dodawać, że to podchodzi pod skandal.
    • Ten komentarz nie jest opublikowany.
     nowy dwór · 3 lat temu
     Nas przygotowanie stadionu na 5 meczy u siebie kosztowało niecale 1400 zł a was na 9 meczy 6200. Prawie 5 razy więcej! Przygotowanie stadionu w Nienaszowie kosztowalo na 1 mecz prawie 700 zł a w Makowiskach 280 zł. i o czym chcesz jeszcze dyskutować???
     • Ten komentarz nie jest opublikowany.
      sukcesy · 3 lat temu
      Nie bierzesz pod uwagę jednego, że na waszym stadionie odbywały się jedynie mecze drużyny seniorow i było ich 5. Natomiast w Nienaszowie grają seniorzy, juniorzy i UKS to daje meczy 17, a nie 9. No i wtedy już tak z tych twoich rachunków ostro nie wychodzi. A jakby dodać do tego ogromną eksploatację boiska w Nienaszowie poprzez seniorów, juniorów i UKS, gdyż odbywają się tam również treningi tych wszystkich grup to mamy zupełnie inną sytuację niż ta którą prubujesz przedstawiać.
     • Ten komentarz nie jest opublikowany.
      Nienaszow · 3 lat temu
      Masz rację nie ma o czym dyskutować jeśli porównujesz stan murawy w Nienaszowie i Makowiskach. I eksploatacji tych boisk bo nie zapominaj że w Nieqszowie działa jeszcze UKS a klub TLKS Tempo przygotowuje boisko i dla nich.
 • Ten komentarz nie jest opublikowany.
  fan Wisłoki · 3 lat temu
  Jak w 2019 r. Wisłoka na utrzymanie stadionu przez cały rok przeznaczyła 4920 zł to było wielkie halo! Jak teraz Nienaszów na to samo na jedną rundę wydał ponad 6,2 tysiąca złotych to będzie cicho sza? Bo co? Wójt się Grzesia-prezesa boi? Panie Smyka - do dzieła!
  • Ten komentarz nie jest opublikowany.
   no tak · 3 lat temu
   Po pierwsze stadion mimo braku rozgrywek na wiosnę należało utrzymywać cały rok, a nie jedynie w rundzie jesiennej, domyślam się, że Panu wydaje się, że z racji braku meczów na wiosnę, w czerwcu można było urządzić tam sianokosy przy pomocy rotacyjnej :o . Po drugie Nienaszów w tej jednej rundzie jesiennej rozegrał aż 19 spotkań, czyli niewiele mniej od 22 spotkań, które Wisłoka rozegrała w 2019 roku. Po trzecie co okręgówka to nie B klasa :lol: . Po czwarte i najważniejsze, czy widział Pan w ogóle jak wyglądały odpowiednio: obiekt Tempa podczas spotkań rundy jesiennej 2020 i stadion Wisłoki w 2019 roku ( to bardziej do stanu obiektu, pomimo poniesionych wydatków odnosiło się to larum). Można sobie porównać na zdjęciach: [url]https://www.facebook.com/gminanowyzmigrod/photos/3675803839098789[/url] oraz [url]https://www.facebook.com/nowyzmigrod24/photos/a.280955458651998/3181674145246767[/url] . Zdjęcie boiska Wisłoki co prawda z 2020, ale zapewniam, że to działa na jego korzyść ;-)
   • Ten komentarz nie jest opublikowany.
    fan Wisłoki · 3 lat temu
    Rozegrał 19 meczy ale tylko 9 na własnym boisku! Stadion na mecz B-klasy i okręgówki czymś się rózni? Trawa jest nizsza, linie są szersze, bramki maja inny wymiar? Porównywanie zdjęcia stadionu o który ktos dba i który leży odłogiem to chyba jakieś nieporozumienie, bo trudno mi zrozumieć, czego ma być dowodem? Zrobiono aferę, bo Wisłoka wydała 4900 a do porządku dziennego przechodzi sie nad wydatkiem ponad 6200 na 9 meczy? To jest normalne?
    • Ten komentarz nie jest opublikowany.
     no tak · 3 lat temu
     Ależ oczywiście Tempo rozegrało 9 meczy u siebie, to jest jasne, ale sugerujesz że Wisłoka wszystkie 22 mecze grała u siebie? No coś nie chce mi się wierzyć. (na marginesie, w Nienaszowie dodatkowo odbyły się 4 mecze juniorów). Co do porównywania to właśnie o to chodzi, że stadion Tempa po tych wszystkich wydatkach wyglądał tak jakby ktoś o niego dbał, a stadion Wisłoki pomimo poniesionych wydatków niestety nie do końca i o to właśnie było wielkie larum. No i nie widzę kompletnie odniesienia do argumentu pierwszego, fundamentalnego, że stadion utrzymuje się pomimo braku meczów przez cały rok, gdyż nie wystarczy posiec go rotacyjną w czerwcu i później grać. Co do zależności stadion w okręgówce i w B klasie, masz rację, bo teoretycznie to nawet w Ekstraklasie stadion nie różni się zbytnio od stadionu w B klasie: bramki takie same, linie nie są szersze i trawa zasadniczo też może być taka sama, ale w praktyce jest często jest trochę inaczej...
 • Ten komentarz nie jest opublikowany.
  marcel · 3 lat temu
  Jak sobie Tempo kupiło pralkę to widocznie im była potrzebna do prania strojow!
 • Szukaj w serwisie